понедельник, 9 июня 2014 г.

І жили вони довго і щасливо

Чи надихає Вас стімпанк?   
Стімпа́нк або паропа́нк (англ. steam + punk, «пара» + «протест, конфлікт») — підвид фантастики, дія якого відбувається у світі, де широко використовуються технології парових машин.  Стімпанк - напрям наукової фантастики, яке показує нам світ, стилізований під Вікторіанську Англію, і в цьому світі досконало розвинені механіка і парові машини.
Однак стімпанк це не тільки пар і шестерні. Є кілька відгалужень від основного напрямку й стилю. Таймпанк присвячений подорожам у часі; Сейлпанк - царство повітряної стихії, відкритого неба і літаючих кораблів; Теслапанк підключає електрику і пристрої в дусі Ніколя Тесли. Є ще Дізельпанк - він переносить нас у ХХ століття, де править не паровий двигун, а двигун внутрішнього згоряння. Зустрічається в світі стімпанку навіть фентезі-складова: орки, ельфи, гноми.
Мені особисто дуже подобається цей стиль в одязі. Особливо різноманітні капелюшки, корсети і взуття з шнурівками і різноманітними стібками.

 

Цей стиль просто казковий і романтичний. А всі гарні казки закінчуються весіллям і словами "І жили вони довго і щасливо.  Що й надихнуло мене на створення такої весільної листівки. Допомогли мені в цьому звичайно ж матеріали від Штампувальні, ScrapUA та ножі від Crafty Ann

За основу взяла блакитний аркуш паперу з колекції "Літня вечірка" (PP09А- 12(11)). Фактури додала з допомогою текстурної пасти і трафаретів (TT002 і TT006). Набір штампів "Силуети" (StP010) став центральним елементом. Краї і трохи центральної частини штампувала "Шестикутниками" {F065b} та швейними стібками F084 і F086, які нагадують мені шнурування. Динаміки додали елегантний завиток (штамп з набору "STEAM Lady" {StP016}) і крила - оверлей "Стімпанк" {OV011}. Прикрашала білими квітами, стразами, паєтками і півперлинками.  З ножів використала бордюр Border 15 (Steampunk), напис Wedding Day і бокали з набору Romantic Set 2. А який стімпанк до душі саме Вам?


Використані матеріали:Paper LadybirdsЗадание № 24 "Треугольник" Голубой, паетки, свадьба 
Жажда творчества  Игры разума # 11 - Сказка До 9.06 І жили вони довго і щасливо 
СкрапПуговка: Задание-рецепт "Крестики-нолики"  До 9.06 
homo scrapiens: Задание №16"Пятый элемент". до 13.06  1) Лепнина 2) кружево/лента/шнур 3) цветы/листики 4) жемчуг 5)  вырубка 
Этот безумный скраповый мир. Ах эта свадьба, свадьба. До 14.06 
ScrapMagia: "Маски Краски". Do 25.06 
Чердачок тётушки Совы: "Цветная свадьба". Дo 30.06 
 Кафе Скрапо-Мама: Задание июнь - Я люблю цветы ОЭ Белый цветок до 9.07 
 Открытый скрап-клуб: О дыроколах круга и не только    До 18.08

8 комментариев:

 1. Симпатично)
  Спасибо, что вдохновились нашим заданием! ЖТ)

  ОтветитьУдалить
 2. Очень красивая открыточка! Спасибо от блога Paper Ladybirds!

  ОтветитьУдалить
 3. круто, можна сказати стімпатично, дякую за інформацію, мені стімпанк також до душі!!!

  ОтветитьУдалить
 4. Какая необычная, но красивая открытка!
  Спасибо от СкрапПуговки!

  ОтветитьУдалить
 5. Очень интересно! Спасибо большое от блога "СкрапМагия"!

  ОтветитьУдалить
 6. Какаой нежный стимпанк вышел! Спасибо от СкрапМагии!

  ОтветитьУдалить
 7. Спасибо за активное участие!!! КСМ

  ОтветитьУдалить
 8. Какая чудесная!!! Спасибо от Кафе Скрапо-Мама!

  ОтветитьУдалить