среда, 21 октября 2009 г.

Шановні львів'яни і гості нашого міста!

Запрошуємо Вас приєднатися до нашої зустрічі, яку ми, скраперки, листівочниці і просто хороші люди вирішили організувати для обміну досвідом, ідеями і просто заради приємного спілкування.

Попередня тема зустрічі "Новорічні листівки". З собою можна взяти все що Ви забажаєте на свій розсуд (свої роботи, щоб ми могли ними полюбуватися, інструменти папір, декор тощо).

Зустріч відбудеться 23 жовтня, у п'ятницю, в приміщенні за адресою: Чорновола 63 (офісний будинок зеленого кольору), 5 поверх, 5 кімната. Оплата буде проводитися лише за оренду приміщення поділену на всіх учасників (оренда 20 грн./год).

Усі деталі та побажання можна обговорити за телефоном 8-067-924-52-79 (питати Тетяну).
Хто не зможе приєднатися до нас цього разу - не сумуйте - це не остання наша зустріч. Сподіваюся зустрічі стануть регулярними.

10 комментариев:

 1. Очень классно, только жаль, что в пятницу. Вот если бы в субботу, то я смогла бы приехать, села бы вечером в поезд и утром была бы во Львове...В следующий раз устраивайте в субботу...

  ОтветитьУдалить
 2. Хотя я живу во Львове, но мне тоже неудобно в пятницу, всё-таки робочий день...Вот если бы в субботу, было бы хорошо :)

  ОтветитьУдалить
 3. Девочки! В следующий раз обязательно в суботу. Просто участники, которые уже договорились о встрече, в этот раз могут только в пятницу. Мы всех Вас будем ждать :).

  ОтветитьУдалить
 4. Насколько я поняла,договорились встречаться?!Танечка,умничка что довела до конца!Желаю плодотворных работы и общения/Leka

  ОтветитьУдалить
 5. Я тоже в след. раз, если можно.

  ОтветитьУдалить
 6. Таня, а кто будет, если не секрет?

  ОтветитьУдалить
 7. Наташ - пока нас трое, еще Саша (блога пока нет, но она такие красивые букеты из конфет делает, помимо открыток) и Таня (блог http://telyuk.blogspot.com/) ну и я соответственно. Вчера уже начала собирать материалы и инструменты на встречу, ну и если смогу донести, то еще и работы прихвачу, какие есть.

  ОтветитьУдалить
 8. Дівчата! Зустріч відбулася! Ще й яка! Ми відкрили такі таланти, що й не сподівалися! Найближчим часом все детально опишу в блозі. Дівчата такі молоці! Хоч ми нічого й не зробили (2,5 години нам навіть не вистачили познайомитися й обмінятися думками), але тепер знаю – зустрічі точно будуть регулярними.

  ОтветитьУдалить
 9. Jenny4ka спасибо. Вот никак руки не доходят написать пост :(. А Вы куда пропали все? Написала тебе на почту после приезда - ты получила письмо? Бесенке ЛС - тоже нет ответа, Насте письмо - глухо как в танке. Вы наверное работаете над альбомами и проводите МК не покладая рук :).

  ОтветитьУдалить